27 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Makine

Etiketim: makine

Mbretëria e Bashkuar/ Rrugët më të bukura për të udhëtuar me makinë

Keto jane rruget me te bukura per te udhetuar me makine ne Britani 1. B3135 - Cheddar to Ashwick, Somerset 2. A940-A939-A944-A97 - Forres to Alford, Scotland 3. A701 - Moffat towards Edinburgh in...

Zoe nga Renault: Elektrikja e përsosur për qytet

Zoe e vogël dhe e pazakontë e Renaultit është diçka e historisë së suksesshme të makinave në Evropë . Ajo ka qenë në prodhim që nga viti 2012 dhe është rregullisht...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts