8 C
Tirana
December 6, 2019
Fillimi Etiketimet Loredana zefi

Etiketim: loredana zefi

Loredanën nuk e ndal asgjë, publikon këngën e rradhës

Pavarësisht skandalit të muajve të fundit për të cilin Loredana vazhdon të jetë nën hetim nga Prokuroria e Zvicrës për skandalin e mashtrimit, ajo ka vazhduar me karriren e saj muzikore...

Ja si e uroi Mozzik Loredanën për ditëlindje

Mozzik dhe Loredana Zefi janë një prej çifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar, të cilët vijnë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave dhe gjithçka rreth tyre përbën interes për...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts