23 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Etiketimet Komedi

Etiketim: komedi

Trailer i filmit komedi “The Spy Who Dumped Me” është këtu – Shikojeni!

Dy shoqet e ngushta janë në arrati në Evropë pasi ish i adshuri i Kunis-it - luajtur nga Justin Theroux - përfundon duke u bërë spiun i CIA-s. . Në trailer,...

Shikoni transformimin e Charlize Theron në filmin më të ri ‘Tully’

Ajo është një nënë e dashur për dy fëmijët - biri Jackson dhe vajza August. Dhe ndërsa Charlize Theron është i njohur për kthimin e kokës dhe shfaqjet e saj në tapetin...

10 filma për tu parë kundër ditës së Shën Valentinit

Kohët e fundit po kalon nëpër një ndarje traumatike? Ndoshta po përpiqesh të gjesh dikë që është i denjë për një takim të parë, ose po përjeton vuajtjet e dashurisë së...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts