17 C
Tirana
August 19, 2019
Fillimi Etiketimet Javor

Etiketim: javor

Çfarë kanë parashikuar yjet për javën që sapo ka nisur?

DASHI Të përgjithshmet: Merkuri largohet nga shenja juaj në 6/5 dhe kalon përmes shenjës së Demit të nënshkruajë një pozicion nga i cili ju fton të mendoni logjikisht dhe ndoshta të shihni...

Zbuloni parashikimin e yjeve për këtë javë

Çfarë kanë parashikuar yjet për javën që sapo ka nisur. Cila do të jetë shenja më me fat, dhe si do të shkojnë planet tuaja? DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë ka tre lëvizje...

Parashikimi i yjeve për këtë javë

DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë do të jetë me shumë surpriza dhe çudira. Mos lejoni që intensiteti i ditëve këtë të premte t’ju dëmtojë sepse duhet t’i kushtoni vëmendje shëndetit tuaj...

Parashikimi i yjeve për këtë javë, 29 tetor-4 nëntor

DASHI Të përgjithshmet:Kjo javë do t’ju kënaqë në të gjitha nivelet, jeta shoqërore ështëe pasur në veprim dhe interesante, do keni njohje të reja, mundësi për të shfaqur aftësitë tuaja...

Horoskopi Javor/ Peshqit

PESHQIT Të përgjithshmet: Megjithëse keni kaluar shumë presione, këtë javë do të shpërbleheni dhe do t’ju bëjë të buzëqeshni. Imazhi juaj shoqëror dhe pjesëmarrja në programe të ndryshme do t’ju bëjnë të...

Horoskopi Javor/ Ujori

UJORI Të përgjithshmet: Kjo javë ju premton përvoja të pasura në nivelin social. Pjesëmarrja juaj dhe bashkëpunimi juaj me autoritetet lokale, figurat publike dhe njerëzit në pozita kyçe do t’ju ndihmojnë të...

Horoskopi Javor/ Bricjapi

BRICJAPI Të përgjithshmet: Kjo javë do ketë shumë sfida për ju! Shumë çështje të pazgjidhura po fillojnë të prishin dhe të sqarojnë peizazhin nga pengesat që kanë hyrë. Marrëdhëniet me publikun, marrëveshjet...

Horoskopi Javor/ Shigjetari

SHIGJETARI Të përgjithshmet: Atmosfera juaj dhe energjia juaj pozitive e bëjnë të ndiheni këtë javë plot kënaqësi dhe gëzim. Ditët do të rrjedhin me përvoja të pasura në marrëdhëniet shoqërore, pasi ju...

Horoskopi Javor/ Akrepi

AKREPI Të përgjithshmet: Shoqëria juaj këtë javë do të shkojë në nivele shumë të larta, pasi daljet, pjesëmarrje në ngjarje, marrëdhëniet me publikun do të rrisin fuqinë e profilit tuaj. Gjendja juaj...

Horoskopi Javor/ Peshorja

Peshorja Të përgjithshmet: Kjo javë do të jetë shumë e rëndësishme dhe vendimtare për ju, pasi propozimet e reja, sfidat do t’ju fitojnë. Gjendja juaj do të jetë e mirë dhe do...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts