10 C
Tirana
December 7, 2019
Fillimi Etiketimet Hazal kaya

Etiketim: hazal kaya

Aktorja e njohur si Nihal te “Dashuri e ndaluar” është shtatzënë

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya, e cila kurorëzoi dashurinë në martesë me aktorin e njohur Ali Atay më 6 shkurt të këtij viti, së fundmi ka deklaruar se është disa...

Hazal Kaya, denoncon një fans iranian për ‘stalking’

Hazal Kaya denoncoi për te dyten here, një fans nga Irani që e shqetësonte atë në mediat sociale dhe madje i dergonte dhurata. Sipas nje raporti nga Günaydın, Vitet e fundit, Zyra...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts