30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Gigi hadid

Etiketim: gigi hadid

Gigi Hadid feston ditëlindjen me Bella-n në NYC

Gigi Hadid ka ditelindjen dhe ka vendosur ta festoje ne Nju Jork. Ne momentin e mberritjes ne apartament, ajo eshte fotografuar se bashku me te motren, Bella Hadid , ku duket mjaft...

Zayn Malik ndryshon ‘look’ , por jo për shkak të Gigi Hadid… Zbuloni arsyen

Këngëtari 25-vjeçar, ka befasuar të gjithë me transformimin e tij ne 'look'... Ai u fotografua sot ne Miami teksa ishte ne sheshin e xhirimeve per videon e tij të re muzikore...

Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndahen pas më shumë se dy vjet lidhje

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë ndarë, ata të dy e kanë konfirmuar në mediat sociale. pic.twitter.com/4st0iU9zHg— zayn (@zaynmalik) March 13, 2018 "Gigi dhe unë kishim një marrëdhënie tepër të rëndësishme, të dashur...

Gigi Hadid paralajmëron fansat se ‘Mediat Sociale Dëmtojnë Shëndetin Tuaj Mendor’ me kasën e...

Gigi Hadid është një nga modelet më të ndjekura në Instagram me 38.6 milionë followers në platformë. Por kjo nuk do të thotë se ajo mendon se mediat sociale janë fushë...

Gigi Hadid kundër mediave sociale

Ajo ishte pjese e nje fjalimi te ashper me ndjekesit në Twitter te cilet e tallen rreth peshës së saj, dy javë më parë. Dhe Gigi Hadid bëri një deklaratë në lidhje...

Kaia Gerber i bashkohet Bella dhe Gigi Hadid në pasarelë

Ato janë tre nga modelet më të nxehta te momentit, në boten e modës . Kaia Gerber, 16 vjeç, Gigi Hadid, 22 vjeç, dhe Bella Hadid, 21 vjeç, ndezën pasarelen ndërsa sfiluan...

Gigi Hadid kryeson pasarelën e Jeremy Scott’s NYFW show

Është java më e madhe në modë. Dhe Gigi Hadid kryesoi grupin e modeleve në pasarele, në shfaqjen e javës së modës së New Yorkut të Jeremy Scott në New York City...

Zayn Malik është kaq i afërt me nënën e Gigi Hadid, saqë ajo e...

Yolanda Foster ka zbuluar se i dashuri i vajzës së saj Gigi Hadid Zayn Malik është si te ishte 'biri' i saj. "Ai është një qenie e bukur njerëzore nga Bradford,...

Dy nga supermodelet më të famshme në botë punojnë për herë të parë së...

Ato janë dy nga supermodelet më të njohura në botë, pavarësisht se kane 20 vjet diference. Yjet bjonde Gigi Hadid dhe Kate Moss bashkuan forcat të martën për fushatën e re SS18...

Bella dhe Gigi Hadid dalin në Nju Jork, pasi babai i tyre Mohamed mohoi...

Bella Hadid mbajti kokën poshtë ndërsa u nis në Nju Jork me nënën e saj Yolanda të premten. Ate dite bukuroshja modele kishte zgjedhur nje xhup te gjate per te perballuar te...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts