30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Foto

Etiketim: foto

Foto e parë/Almeda dhe Tolga, së bashku me djalin

Ka ardhur në jetë djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman. Ditën e djeshme erdhi në këtë botë vogëlushi Efehan, fëmija i parë i ish- Miss Shqipërisë dhe aktorit të famshëm turk....

Adelina Tahiri ndan një foto të bukur me djalin

Adelina Tahiri në rrjetin e saj social, ka publikuar një foto të ëmbël me djalin, Jonin. Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e cila...

Morena Taraku zbulon dashurinë e jetës së saj

Morena Taraku, e shperngulur prej disa kohesh ne Turqi, ka vendosur te zbuloje per ndjekesit dashurine e jetes se saj. Behet fjale per qenushin Boo Moi i cili ne foto shihet duke...

Nga Jolie te Rihanna, yjet me tatuazh në shpinë(Foto)

Keta jane disa nga yjet qe ndajne te njejtin pasion, tatuazhin. Shikoni galerine me poshte!

Lajme të këqija për turistët që bëjnë fotografi të tilla

Nëse deshironi të beni një selfie me një avion që po ulet në Phuket, ju rrezikoni të humbisni jetën tuaj. Tailanda po 'godet' vizitorët të cilët dynden në Mai Khao Beach i...

“Foto hot dhe ofendime”, ja si rikthehet Kallashi

Kallashi është një personazh mjaft i njohur i showbiz-it shqiptar, e cila u bë e njohur nga kërcimet e saj ekzotike që bënte nëpër klube nate. Pas një periudhe shkëputje ku iku...

Aksidentohet Majk me Porchen e tij, shikoni pamjet nga vendngjarja

Reperi i njohur Majk, është përfshirë në një aksident automobilistik, pasditen e djeshme në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë. Në mediat kosovare është raportuar se aksidenti ka ardhur si shkak...

Meghan Markle mund të jetë shtatzënë, shikoni fotot

Meghan Markle mund të jetë shtatzënë. Prej kohësh flitet se dukesha e Sussex është shtatzënë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e parë. Ditën e djeshme gjatë ceremonisë së dasmës...

Pyjet më të bukura në Itali (Foto)

Pyjet më të bukura. Njihuni me pasuritë e pyjeve dhe parqeve italiane përmes fotografive.

Shikoni si dukej Xhensila dhe Besi në fillimet e lidhjes së tyre(Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë të dy të talentuar, dhe të suksesshën në fushat e tyre. Ata janë një nga çiftet më të dashura për publikun. Tashmë ata janë bërë prindër...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts