23 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Etiketimet Film

Etiketim: film

Hirushja e 2019-s do të jetë Camila Cabello

Shumë nga filmat e njohur vizatimorë duket se po kthehen në vitin 2019 në prodhime kinematografike duke përmendur këtu “Aladinin” apo “Sirenën e vogël”. Por mesa duket se tjetër përrallë e njohur...

Peppa Pig/ Fëmijët dalin nga kinemaja duke qarë para fillimit të filmit

Fansat e vegjël të 'Peppa Pig' janë larguar nga kinemaja duke qarë, akoma pa filluar filmi i animuar. Kjo sepse pak minuta para se te fillonte filmi jane shfaqur ne ekranin e...

Trailer për filmin e Sarah Jessica Parker ‘Here and Now’ ka mbërritur!

Një këngëtare në Nju Jork merr një diagnozë të zymtë që e vendos jetën dhe ëndrrat e saj në perspektivë. Ne film gjithashtu marin pjese Simon Baker, Common, Taylor Kinney, Jacqueline Bisset...

Ermal Mamaqi zbulon detaje rreth filmit me Elvana Gjatën

Lajmi se Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata do të ishin bashkë në në film, u bë publik para pak kohësh. Por nuk u zbulua asgjë më shumë se kaq. Ndërsa këtë...

Trailer i filmit komedi “The Spy Who Dumped Me” është këtu – Shikojeni!

Dy shoqet e ngushta janë në arrati në Evropë pasi ish i adshuri i Kunis-it - luajtur nga Justin Theroux - përfundon duke u bërë spiun i CIA-s. . Në trailer,...

‘The Sinner’ rikthehet për një tjetër sezon!

Seriali amerikan, i cili fillimisht u shfaq si një miniserial me gjashtë pjesë, do të vazhdojë me një sezon të ri, konfirmoi Variety të premten. Seriali do të vazhdojë me detektivin Bull...

Video/ Rikthehet ‘The 100’ sezoni i 5

'The 100' ka një trailer të zgjatur për sezonin e 5-të dhe jemi aq të ngazëllyer për të parë se çfarë do te ndodhe. Shfaqja, ne te cilen luan Eliza Taylor, Bob...

Kristen Stewart i bashkohet kastit në thrillerin ‘Against All Enemies’

Kristen Stewart ka nënshkruar për t'u bashkuar me kastin e "Against All Enemies"! Aktorja 27-vjeçare do të interpretoje rolin e Jean Seberg në thrillerin e ardhshëm politik, të drejtuar nga Benedict Andrews. Filmi...

Olivia Wilde dhe Oscar Isaac tregojnë historinë e tyre të dashurisë në ‘Life Itself’...

Trailer-i i parë për dramën e shumë perfolur 'Life Self', është publikuar! Filmi - me pjesmarrjen e Olivia Wilde, Oscar Isaac, Annette Bening dhe Antonio Banderas - bashkon historitë e personazheve të...

Shikoni transformimin e Charlize Theron në filmin më të ri ‘Tully’

Ajo është një nënë e dashur për dy fëmijët - biri Jackson dhe vajza August. Dhe ndërsa Charlize Theron është i njohur për kthimin e kokës dhe shfaqjet e saj në tapetin...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts