14 C
Tirana
December 13, 2019
Fillimi Etiketimet Ditelindje

Etiketim: ditelindje

Mario ka ditëlindjen, ja urimi i Kim Kardashian

Grimieri i famshëm shqiptar, Mario ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e tij të 37-të. Për vite me rradhë ai është kujdesur për pamjen e shumë personazheve të njohur ndërkombëtarë përfshirë...

Rozana Radi ka ditëlindjen dhe mbush plot 40 vjec

Këngëtarja e njohur Rozana Radi pak minuta më parë ka ndarë me ndjekesit e saj në rrjetet sociale, një foto nga plazhi me bikini. Përvec faktit që artisja ka ditëlindjen dhe...

Vajza e Ilir Shaqirit ka ditëlindjen, ja urimi i tij

Në familjen e balerinit shqiptar Ilir Shaqiri sot festohet një ditë speciale. E bija, Emily feston ditën e lindjes dhe i ati i ka dedikuar pak fjalë për ta uruar. “Edhe...

Shikoni urimin e Stresit për ditëlindjen e Sali Berishës

Sali Berisha gjatë ditës së djeshme fejoi djalin, Shkëlzenin, ndersa sot feston ditëlindjen. Në këtë ditë, Berisha ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe miqtë, e një urim special ai e...

Kështu zgjedh Roza Lati të urojë Ritën për ditëlindje (Foto)

Rita dhe Roza Lati kanë një nga marrëdhëniet më të veçanta dhe me të bukura nënë e bijë. Në çdo moment të jetës kanë pasur pranë njëra-tjetrën dhe sigurisht që këto...

Flori Mumajesi festoi ditëlindjen , por pa Liberta Spahiun

Mes shumë puthjesh dhe përqafimesh, kështu kaloi ditëlindja e një prej producentëve më të mirë muzikorë në Shqipëri. Flori ka festuar dje ditëlindjen e tij të 36-të dhe që në orët...

Foshnja e lindur kaq parakohe saqë truri i shikohej përmes lëkurës , feston ditëlindjen...

Një nënë ka folur për betejën e vajzës së saj kundër shanseve te mbijeteses pasi u lind në mënyrë të parakohshme aq sa truri i saj ishte i dukshëm përmes lëkurës. Cheri...

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, por mosha është thjesht një numër për të

Është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Leonora Jakupoi e cila për vite të tëra është cilësuar si njv nga femrat më të bukura të skenës shqiptar. Ajo sot mbush plot...

Armina uron Shkëlzenin për ditëlindje me një festë surprizë

Ditën e djeshme Shkëlzen Berisha festoi ditëlindjen dhe Armina ka ndare isa detaje te surprizës që i kishte organizuar. "Surpriza ime per partnerin, te dashurin dhe shokun me te mire, Happy Birthday...

Ellen DeGeneres emocionohet pas dhuratës për ditëlindje që mori nga bashkëshortja e saj, Portia...

Ellen DeGeneres shpërtheu në lot pasi mori "dhuratë më të mirë" të ditëlindjes nga Portia de Rossi.Portia u shfaq në episodën e së enjtes të The Ellen Show dhe e befasoi...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts