8 C
Tirana
December 6, 2019
Fillimi Etiketimet Charmed

Etiketim: charmed

Charmed remake: Madeleine Mantock protagonistja nr 3

Eshte pare ne serialin e The Cw 'The Tomorrow People' dhe se fundmi ne 'Into the Badlands', aktorja Madeleine Mantock ka arritur te fitore rolin e trete protagonit ne 'Charmed Remake'....

Charmed versioni i ri: Sarah Jeffery protagonistja e dytë

Treshja e re vazhdon të marrë formë. Rrjeti amerikan CW ka angazhuar Sarah Jeffery për një nga rolet kryesore në "Charmed" e ri, "krenar", "gazmor" dhe "feminist" të serialit të suksesshëm....

Charmed reboot: Melonie Diaz pjesë e kastit

Pavarësisht nga polemikat e mëdha, punet për realizimin e pilotit Charmed Reboots vazhdojnë dhe aktorja e parë e shpallur për të luajtur një nga protagonistet është Melonie Diaz, ne rolin e...

Charmed Reboot: Fillojnë audicionet për seritë e reja, pavaresisht kundërshtimit të fansave dhe aktoreve...

Përkundër protestave të mëdha të lindura rreth projektit 'Charmed reboot', që duket se kanë vënë ne luftë jo vetëm fansat, por edhe disa pjesetare të kastit origjinal të serialit te udhëhequr...

Charmed: Rose Mc Gowan flet për problemet e serialit

Aktorja e Charmed, Rose McGowan është e angazhuar në promovimin e Brave, liber në të cilin aktorja tregon jetën e saj, duke u fokusuar në ngjarjet e fundit që e...

Alyssa Milano hap fushatën “Me Too ” per te gjitha grate e abuzuara seksualisht

Alyssa Milano u ka bërë thirrje grave të flasin për dhunën seksuale qe mund te kene perjetuar duke përdorur hashtagun 'Me too'(edhe mua). If you’ve been sexually harassed or assaulted write ‘me...

Shannen Doherty në një foto të trishtë pas kimio terapisë

Aktorja Shannen Doherty u shpreh në muajin prill se sëmundja e saj ishte për të një shlyerje e mëkateve. Por kjo nuk do të thotë se aktorja e '90210 Beverly Hills'...

Rose McGowan kunder stilistes Donna Karan

Aktorja e 'Charmed'  Rose McGowan ka shkruar ne rrjetet sociale vazhdimisht per lajmin e fundit qe po qarkullon ne industrine e filmit ne Hollivud kunder producentit dhe pronarit te Miramax Harvey Weinstein,...

Shannen Doherty thotë se beteja e saj me kancerin e bëri njeri “më të...

Aktorja Shannen Doherty, 46 vjeç, ka dalë nga beteja e saj dyvjeçare me kancerin si një person i ndryshuar me një pikëpamje krejtesisht të re për jetën. Dy vitet e fundit "më...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts