30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Binjake

Etiketim: binjake

Orinda Huta dhe motra e saj, dy pika uji

Orinda Huta ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me motrën e saj më të madhe, Silvana. Pavarësisht se e motra jeton me kilometra larg Shqipërisë, raportet e...

Kodinhi, fshati i çuditshëm indian i mbushur me binjakë

Në rrethin e Malappuram në rajonin Kerala të Indisë, Kodinhi është një fshat me rreth 2000 familje. Ne shikim të parë nuk ka shumë të ndryshim nga qendrat e tjera urbane...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts