27 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Ben affleck

Etiketim: ben affleck

Jennifer Garner dhe Ben Affleck arrijnë marrëveshjen për divorc

Yjet e Hollywood Ben Affleck dhe Jennifer Garner kanë finalizuar përfundimisht procedurat e tyre të gjata të divorcit. Raportohet se aktorët kanë arritur në një marrëveshje, ndërsa Affleck ndodhet në një qendër...

Çfarë mendon Matt Damon për tatuazhin që Ben Affleck ka në kurriz ???

Matt Damon është një mik i mirë. I ftuar në The Daily Show të mërkurën në mbrëmje, aktori u pyet për tatuazhin gjigant të shokut të tij Ben Affleck që shkaktoi një...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts