30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Bella hadid

Etiketim: bella hadid

Gigi Hadid feston ditëlindjen me Bella-n në NYC

Gigi Hadid ka ditelindjen dhe ka vendosur ta festoje ne Nju Jork. Ne momentin e mberritjes ne apartament, ajo eshte fotografuar se bashku me te motren, Bella Hadid , ku duket mjaft...

Bella Hadid ka ditëlindjen. Shikoni si e uron The Weeknd

Modelja eshte rikthyer prej disa një kohësh me këngëtarin The Weeknd. Data 9 tetor shënohet si ditë e veçantë për modelen e famshme, Bella Hadid. The Weeknd ka vendosur te urojë të...

The Weeknd dhe Bella Hadid kapen mat duke u puthur

Bella Hadid dhe The Weeknd janë parë duke u puthur jashtë hotelit ku po qëndronin. Modelja 21-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar u takuan në hotel para se të dilnin për drekë bashkë në...

Bella Hadid dhe David Beckham së bashku në stadium

Së bashku ne stadium për të parë ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Për këtë arsye, ish futbollisti dhe burri i Victoria, David Beckham, u fotografua në stadiumin Parco dei Principi...

Gigi Hadid kundër mediave sociale

Ajo ishte pjese e nje fjalimi te ashper me ndjekesit në Twitter te cilet e tallen rreth peshës së saj, dy javë më parë. Dhe Gigi Hadid bëri një deklaratë në lidhje...

Kaia Gerber i bashkohet Bella dhe Gigi Hadid në pasarelë

Ato janë tre nga modelet më të nxehta te momentit, në boten e modës . Kaia Gerber, 16 vjeç, Gigi Hadid, 22 vjeç, dhe Bella Hadid, 21 vjeç, ndezën pasarelen ndërsa sfiluan...

Arrestohet stalker-i i Bella Hadid

Një burrë që dyshohet se ka qenë duke ndjekur, Bella Hadid që nga dhjetori, është arrestuar natën e së enjtes. TMZ njoftoi se 37-vjeçari i paidentifikuar u kap nga policët jashtë apartamentit...

Bella dhe Gigi Hadid dalin në Nju Jork, pasi babai i tyre Mohamed mohoi...

Bella Hadid mbajti kokën poshtë ndërsa u nis në Nju Jork me nënën e saj Yolanda të premten. Ate dite bukuroshja modele kishte zgjedhur nje xhup te gjate per te perballuar te...

Ja si i kaluan Krishtlindjet Kylie Jenner, Bella Hadid dhe të famshëm të tjerë

1.Kylie Jenner Nuk do të ishte një Kardashian / Jenner Christmas pa një pemë të përmasave epike. Pra, nuk u befasuam aspak kur Kylie na tregoi pemën e Krishtlindjeve prej 6 metrash...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts