35 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Beatrix ramosaj

Etiketim: beatrix ramosaj

Foto/ Beatrix Ramosaj mahnit me bikini në plazh

Edhe pse gjatë kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix Ramosaj ka marrë të gjithë vëmendjen. Se fundmi ajo ka ndare me ndjekesit e saj ne rrjetet...

Beatrix Ramosaj, forma trupore për tu pasur zili (Foto)

Fjala është për këngëtaren, Beatrix Ramosaj e cila prej kohesh nuk ka publikuar ndonje projekt muzikor. tMegjithatë, në rrjete sociale ajo është goxha aktive ku ndanë me ndjekësit imazhe të ndryshme, pa...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts