Xhensila Myrtezaj: ‘Shhh… se të erdha aty’

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vetëm pak muaj që janë bërë prindër të Ajkës. Besi tregoi se një nga momentet më të sikletshme...

Ronela Hajati, “fiksimi” i reperit shqiptar

Ajo është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar dhe shpesh herë është përfolur për një lidhje të mundshme me Young Zerkën,...

Horoskopi sot, 29 tetor 2018

Dashi Sot do të keni kohë mjaftueshëm për t’i kushtuar vetes, mbi të gjitha shëndetit tuaj. Është koha e duhur t’i tregoni ambiciet prindërve. Ata...

David Guetta, Bebe Rexha dhe J Balvin publikojnë “Say My Name”

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri në duet me David Guettan dhe J Balvin. Kënga mban titullin “Say My Name”, ndërsa mund të dëgjohet...

Vjehrra e Stresit: Po kërcej për dhëndrin se…

Stresi ka qenë kryepersonazh i medieve rozë për ditë të tëra, kjo për shkak se në momentin e arrestimit ai ishte kapur në hotel...

Një natë me Majk apo Capital T? Përgjigjet Flaka Krelani

Flaka Krelani ishte protagonistja e radhës në rubrikën "Kë zgjedh" të emisionit "Mirage" Flaka Krelani në këtë rubrikë kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave...

Horoskopi Javor/ Peshqit

PESHQIT Të përgjithshmet: Megjithëse keni kaluar shumë presione, këtë javë do të shpërbleheni dhe do t’ju bëjë të buzëqeshni. Imazhi juaj shoqëror dhe pjesëmarrja në...

Lumi B së shpejti në bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Lumi B ka qenë i ftuar së fundi në “NIN”, ku foli rreth projekteve të reja muzikore, ndër të tjera zbuloi se po realizon...

Horoskopi Javor/ Ujori

UJORI Të përgjithshmet: Kjo javë ju premton përvoja të pasura në nivelin social. Pjesëmarrja juaj dhe bashkëpunimi juaj me autoritetet lokale, figurat publike dhe njerëzit...

Ja sa kushton ora e Ronaldos me 424 diamantë

Cristiano Ronaldo doli përpara mediave ditën e hënë, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes Manchester United-Juventus. Futbollisti i Juventusit u paraqit me një orë me...

Horoskopi Javor/ Bricjapi

BRICJAPI Të përgjithshmet: Kjo javë do ketë shumë sfida për ju! Shumë çështje të pazgjidhura po fillojnë të prishin dhe të sqarojnë peizazhin nga pengesat...

Horoskopi Javor/ Shigjetari

SHIGJETARI Të përgjithshmet: Atmosfera juaj dhe energjia juaj pozitive e bëjnë të ndiheni këtë javë plot kënaqësi dhe gëzim. Ditët do të rrjedhin me përvoja...

Reagon Bleona pas Bujar Qamilit: “Ku të duash, kur të duash”

I ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri deklaratën bombë se ai dhe Bleona do vijnë me...

Horoskopi Javor/ Akrepi

AKREPI Të përgjithshmet: Shoqëria juaj këtë javë do të shkojë në nivele shumë të larta, pasi daljet, pjesëmarrje në ngjarje, marrëdhëniet me publikun do të...

Ylli Limani largohet nga ‘Kënga Magjike’

Ky ndoshta ka qenë një ndër vitet të më suksesshme të Ylli Limanit, mirëpo këngëtari i baladave ka vendosur të tërhiqet nga festivali i...

Horoskopi Javor/ Peshorja

Peshorja Të përgjithshmet: Kjo javë do të jetë shumë e rëndësishme dhe vendimtare për ju, pasi propozimet e reja, sfidat do t’ju fitojnë. Gjendja juaj...

Thonjtë Dimëror/ Tendencat e fundit

Ngjyrat më në modë për thonjtë dimëror 2018/2019

Horoskopi Javor/ Virgjëresha

VIRGJERESHA Të përgjithshmet: Asgjë nuk lini në fatin e tij, prandaj dhe çdo gjë është miqësore me ju. Natyra juaj e vërtetë, sinqeriteti dhe qartësia...

Rrëfehet Kallashi : Unë urinoj në këmbë

Fillmisht si 'kercimtare' e më pas si këngëtare, ajo është bërë një prej personazheve më të komentuar të showbizit, e cila tërheq gjithmonë vëmendjen...

Horoskopi Javor/ Luani

LUANI Të përgjithshmet: Kjo periudhë është e gjithë e juaja! Do t’ju jepen shumë mundësi për të joshur dhe për të ndriçuar publikun. Gëzimi dhe...