Kendall Jenner “Ikona e modes per dekaden”

Kendall Jenner do të marrë një cmim të madh gjatë Javës së Modës së Nju Jorkut muajin e ardhshëm! Modelja 21 vjecare do te...

Capital T ne Game of Thrones

Rreperi Capital T , ka gjetur nje menyre interesante per te na treguar qe ne muajin tetor do sjelle nje "mixtape" . Permes postimeve...

Njomza nje tjeter dive shqipetare.

Njomza Vitia është një këngëtare e njohur.Ajo ka lindur në Gjermani me prindër shqiptarë dhe është rritur në Çikago, Illinois. Ka nje motër dhe...

Treshja e Psg: Neymar,Cavani dhe …

Psg ka blere se fundmi ne Monaco Kylian Mbappe. Ai pritet te levize per ne kryeqytetin francez te merkuren per te finalizuar kalimin perfundimisht...

Fejese ne horizont per Princ Harry-n?

Princ Harry dhe aktorja Meghan Markle po konsolidojne marredhenien e tyre si nje cift cdo dite e me shume, e cila mund te nenkuptoje...

Uragani Harvey

Uragani “Harvey” mbërriti në Teksas me gjithë furinë e tij, duke sjellë me vete shira të dendur dhe erëra deri në 215 kilometra në orë.Nje...

Justin Beiber : Rekord i ri

Cdo gje po tregon qe Despacito nuk eshte thjesht kenga e veres 2017. Një hit i Luis Fonsi - ne bashkepunim me Daddy Yankee...

Vanessa Hudgens si Taylor Swift

Vanessa Hudgens ka postuar nje video ne llogarine e saj ne instagram ne te cilen kendonte kengen e re te Taylor Swift "Look What...

Kortney Kardashian ne nje abronxature perfekte

Kourtney Kardashian po shijon ditët e fundit të verës. Ylli i reality show-t KUWTK tashme 38 vjec, ndau ne instagram me fansat nje foto...

Hakmarrja 10 milion $-she e Taylor Swift

Hakmarrja mund te sherbehet si nje pjate e ftohte..,por nese do ishte nje vaske e mbushur e gjitha me diamante sigurisht do ishte menyra...

Fifth Harmony i bejne diss Camila Cabello

Fifth Harmony tronditi botën kur ato hapën performancën e tyre në VMA MTV 2017 me pesë vajza në skenë ... para se ato te...
video

Shikoni c’ben ky polici

Keni pare ndonje polic tjeter te kerceje kaq bukur?😍 Imagjinoni te ndodhe ketu tek ne 😂😂...jooo me mire jo 😬 Ai eshte filmuar ne Notting...

George Clooney donacion prej 1 milion $

George dhe Amal Clooney janë bashkuar me luftën kundër grupeve të urrejtjes në Shtetet e Bashkuara.Çifti, nëpërmjet Fondacionit Clooney për Drejtësi, ka bërë një...

Kylie Jenner : “Nuk mendoj se do te kishim qene shoqe”

Kylie Jenner , ne trailer-in me te fundit promovues per Life of Kylie (reality show) , 20 vjecarja tha: "Kendall dhe une ,nuk mendoj...

Me taka ne shi !

Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Pare Melania Trump, kane shkuar ne Texas per te vezhguar gjirin e rrënuar nga stuhia dhe për tu...

Festa e beqarise e Xhensila Myrtezaj

Fillimi i shtatorit do mireprese dhe dasmen e kengetares shume te dashur per publikun, Xhensila Myrtezajt me aktorin e humorit Besart Kallakun. Mbreme miket me...

Postohen foto nudo te Justin Beiber ne instagramin e Selena Gomez

Pasditen e se henes ne instagramin e kengetares Selena Gomez u postuan disa foto te ishit te saj kengetarit Justin Beiber nga dikush qe...

Plak debore me gota plastike

Ndër të gjitha dekorimet e Krishtlindjeve, plaku i dëbores bërë nga gota plastike është ai që i përshtatet më mirë fëmijëve. kjo sepse...

Milan: Suso shume afer rinovimit

Ka qene nje takim pozitiv ai mes Alessandro Lucci-t,agjentit te futbollistit spanjoll dhe drejtuesve te klubit kuq e zi.Mesa duket cdo gje do shkoje...

Neymar ndahet nga e dashura

Dashuria e madhe e Neymar Junior,Bruna Marquezine ka postuar nje video ne snapchat ne fundin e te cilit ka lene nje mesazh per ish...