Si te rrisni shpejt qerpiket

Zgjidhni një nga këto 5 menyra DIY, natyrale dhe pa dhimbje për të rritur qerpikët shpejt. Rezultatet? Vetem pas disa javësh nga nëse aplikimi...

Momente nga dasma e Xhensiles me Besin

A post shared by Geraldina Sposa (@geraldina_sposa) on Sep 1, 2017 at 1:17pm PDT

Pas 12 vitesh ndryshon Youtube

Një dizajn më i pastër, një logo e re, video që lëvizin me gjeste dhe me shpejtësinë e preferuar. "Në pjesën e parë të...

Xhensila dhe Besi gati per diten e madhe

Me ne fund mberriti dita e madhe per Xhensila Myrtezajin dhe Bes Kallakun. Sonte ne mbremje do ti japin fund beqarise ne nje dasem...

C’ben Roza Lati ne Tailande ?

Nderkohe qe po shijon pushimet ne Tailande , ka vendosur te beje nje tatto ne krah ,per "te lene gjurme" sic tha ajo pak...

Ja cfare mendon Naomi Campbell per dyshen Gigi&Kendall

Ne talk show-n Whatch what happens Live, Andy Cohen drejtuesi i emisionit pyeti supermodelen Naomi Campbell nese mendonte se Gigi Hadid dhe Kendall Jenner...

Dua Lipa meson shqipen drejtuesve te emisionit anglez

Kengetarja tashme e njohur boterisht Dua Lipa e ftuar ne nje talk show ne Angli pervecse ka ngrene byrekun e famshem tradite ne shqiperi...

Nora gjithmone dhe pergjithmone IN

Nora Nora Nora ...E c'mund te themi 🤷🏼‍♀️ 😁 .Nenvizojme faktin qe i shkon cfaredolloj outfit qe ajo mund te kete. Gjithmone e bukur...

Rikthehet Arta Bajrami

Pas bashkepunimit me Mc Kreshen , Arta vjen me nje klip te ri "A Dalim" . Nena e 2 femijeve (+1 ne pritje )...

Transfertat e Atletico Madrid

Si po ecen merkato e verës per Atletico Madrid ? Jo keq, duke pasur parasysh se janë nën një embargo transferimi deri në janar....

Klubet e Premier League zbresin në biznes

Është vendosur të jetë një fund i zënë i transfertave jo vetem ne Premier League por dhe në mbarë Europën persa i perket Kylian...

Bayern: Mberrin Tolisso

Si po ecen Bayern Munich në transfertat e verës? Ja një vështrim në marrëveshjet qe jane kryer deri më tani dhe një përditësim se...

20 oferta për Marcos Llorente

Mesfushori i Real Madridit, Marcos Llorente, është bërë një nga të rinjtë më të kërkuar pas një sezoni të fortë dhe klubi është përmbytur...

Maria Sharapova ne roundin e trete te US Open

Maria Sharapova u bë gruaja e parë qe në raundin e tretë në US Open të përdorte 12 akse për të lënë mënjanë fillimin...

10 gjëra që mund të bëni në Barcelonë

Ngjyra, diell, tapas, det, art. Nëse mbyllim sytë dhe mendojme për Barcelonën, këto janë elementet që do ju vijne në mendje. Barcelona është ajo...

Sicilia

Ju nuk keni nevojë të shkoni larg për të gjetur një det të shkëlqyer, një temperaturë të butë dhe një kuzhinë të ëndrrave. Sicilia...

Sardenja

Rërë e bardhë, shkëmbinj të pjerrët, ujë të kaltër dhe një peizazh qe të lë pa frymë. Sardenja nuk ka nevojë për shumë prezantime....

Ledri Vula ft Noizy ?

Ledri ft Noizy? Noizy ft Ledri? Epo c'rendesi ka kjo 😑. E rendesishme eshte te ndodhe 😎 Ledri Vula dhe Noizy kane postuar respektivisht...

Palma de Mallorca

Udhëtimi për zbulimin e ishujve Baleari mund të fillojë vetëm nga Majorca, ishulli i Arkipelagut, destinacioni i preferuar i turistëve nga e gjithë bota. Këtu,...