13 C
Tirana
March 19, 2019
Fillimi Tv Series & Soap

Tv Series & Soap

Dy shoqet e ngushta janë në arrati në Evropë pasi ish i adshuri i Kunis-it - luajtur nga Justin Theroux - përfundon duke u bërë spiun i CIA-s. . Në trailer, McKinnon përpiqet të gëlltisë një usb ndërsa Kunis rrëmben një Jaguar nga një çift i moshuar . Shikoni trailer-in e filmit komedi para se te shfaqet ne kinema...
Big Little Lies sezoni 2 ka filluar zyrtarisht prodhimin! Reese Witherspoon dhe Laura Dern, të cilat interpretojne Madeline dhe Renata, respektivisht, postuan imazhe nga sheshi i xhirimit te sezonit të dytë. Të tjerë që do të kthehen për sezonin e dytë përfshijnë Nicole Kidman si Celeste Wright, Shailene Woodley si Jane Chapman, Zoë Kravitz si Bonnie Carlson dhe Adam Scott si...
Seriali amerikan, i cili fillimisht u shfaq si një miniserial me gjashtë pjesë, do të vazhdojë me një sezon të ri, konfirmoi Variety të premten. Seriali do të vazhdojë me detektivin Bull Pillman, Harry Ambrose, ndërsa ai zbulon një krim të ri. Ambrose do të udhëtojë në qytetin e tij të lindjes në New York ku ai do të hetojë...
Freeform ka zbuluar kastin e plote te 'The Perfectionists', spin off i serialit shume popullor 'Pretty Little Liars' Ne krah te Sofia Carson, Sasha Pieterse dhe Janel Parrish do te jete Sydney Park ne rolin e Caitlin dhe Eli Brown ne rolin e Dylan. Caitlin dhe Dylan janë shoqt e Avas (Sofia Carson), një blogere e cila po përpiqet të bëhet...
Fansat e kanë pritur për një kohë të gjatë, por më në fund po kthehet. Nina Dobrev, ylli i The Vampire Diaries, kthehet në televizion. Aktorja do të jete protagonistja e serialit me te ri komedi 'Fam'. Me skenar te Kingsbury dhe regji te Scott Ellis, Fam tregon historinë e Clem (Dobrev) dhe se si jeta e saj ndryshon,...
Pas x-Files, 24 dhe Prison Break, Fox mund tu ofrojë shikuesve te saj rikthimin e Buffy - The Vampire Slayer. Gary Newman, kreu i Fox TV, tha: "Është ndoshta shfaqja më e pjekur që kemi për një rikthim të mundshëm - është diçka për të cilën po flasim shumë shpesh dhe Joss Whedon është me të vërtetë një nga krijuesit...
Me 24 prill rikthehet ne ekranin e CW sezoni i peste i serialit The 100 . Në episodet e ketij sezoni do të dëshmojmë fatin e Clarke, Bellamy, Octavia, Jaha, Abby, Kane dhe protagonistëve të tjerë pas viteve të kaluara të larg njeri tjeterit për shkak të rrezatimit që goditi Tokën , duke gjetur strehim në një bunker, në hapësirë...
Sabrina, protagonistja e Sabrina the Teenage Witch, tani ka edhe një të dashur. Seriali ka angazhuar Ross Lynch duke i besuar atij rolin e Harvey Kinkle, i dashuri i Sabrines (Kiernan Shipka). Ross Lynch do të bashkohet me Michelle Gomez, Chance Perdomo, Lucy Davis, Miranda Otto, Jaz Sinclair, Richard Coyle dhe Bronson Pinchot. Harvey Kinkle është djali i një minatori,...
'The 100' ka një trailer të zgjatur për sezonin e 5-të dhe jemi aq të ngazëllyer për të parë se çfarë do te ndodhe. Shfaqja, ne te cilen luan Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos dhe shumë të tjerë, do të kthehet në CW të martën (24 prill). Shikoni trailer-in e ri, gati katër minuta të gjatë për sezonin e pestë...
Kristen Stewart ka nënshkruar për t'u bashkuar me kastin e "Against All Enemies"! Aktorja 27-vjeçare do të interpretoje rolin e Jean Seberg në thrillerin e ardhshëm politik, të drejtuar nga Benedict Andrews. Filmi është frymëzuar nga jeta e aktores së ndjerë, e cila u shënjestrua nga një program mbikqyrjeje ilegale të FBI-së për shkak të përfshirjes së saj politike dhe romantike...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts