7 C
Tirana
November 19, 2019
Fillimi Photo

Photo

Ngjyrat më në modë për thonjtë dimëror 2018/2019
Kjo telenovele ka pasur suksesin e saj ne shqiperi per vet faktin se ka qene e para telenovele e dubluar ne gjuhen shqipe. Telenovela “Për ty” ka mbajtur pas ekranit një publik të gjerë dhe personazhet e kësaj telenovele mbahen mend nga të gjithë. Ana de la Reguera, e cila interpretonte personazhin kryesor Maria Aldana, duket se pas kaq...
Pyjet më të bukura. Njihuni me pasuritë e pyjeve dhe parqeve italiane përmes fotografive.
Keto jane rruget me te bukura per te udhetuar me makine ne Britani 1. B3135 - Cheddar to Ashwick, Somerset 2. A940-A939-A944-A97 - Forres to Alford, Scotland 3. A701 - Moffat towards Edinburgh in Dumfries and Galloway and the Scottish Borders 4. A4069 - Black Mountain Road, Brecon Beacons, Powys, Wales 5. A82 - Glencoe, Scottish Highlands 6. A308, B3021, B3026 - Old Windsor -...
Reperi është aktiv në rrjete sociale, përmes të cilave njofton fansat për çdo të re rreth tij, shkruan lajmi.net. Së fundi, Stresi ka konfirmuar pjesëmarrjen në festivalin “Kënga Magjike” ku do të konkurrojë me këngën kushtuar nënës. Në një potim në Instagram, ai ka ‘thumbuar’ kolegët, duke shkruar “Artista ka shum por nuk jan te gjith njerz , ne kuptimin qe...
Portieri i Paris Saint-Germain, Gianluigi Boffon, është fotografuar në një moment aspak të mirë, pasi teksa ishte nën shoqërinë e gruas, ai është zënë “mat” nga paparacët duke pirë cigare në rrugët e Parisit. Mediet në Francë kanë vërshuar në kritika të forta ndaj gardianit italian, ndërsa nuk kanë ngurruar ta kryqëzojnë portierin. Tifozët e kampionëve të Francës nuk e kanë...
Preinderit e kengetares se njohur, Rita Ora, jane shume aktive ne Instagram, ku kane mbledhur nje numer te madh ndjekesish. Pak me pare, mamaja e Rites,Vera, ka terhequr vemendjen e te gjitheve me nje video te bashkeshortit, teksa shijonin bukurine e bregdetit te Dubrovnikut. Ne nje moment babai i Rites eshte shfaqur duke urinuar ne natyre dhe Vera nuk ka...
Bukuria, misteri dhe madhështia e detit të thellë blu është shkrepur duke fituesit e konkursit te fotografisë nënujore. Përvjetori i xhirimeve të Scuba Diving Magazine përmes konkursit të fotografisë nënujor me lente, këtë vit tërhoqëi 2100 regjistrime nga të gjitha anët e botës.
Kur është fjala për amësinë, Eva Mendes di t'i zgjedhë betejat. Me dy fëmijë nën tre vjeç në shtëpinë e saj, stiliste dhe aktorja përjetojnë një shumëllojshmëri të gjerë të mendimeve dhe aventurave çdo ditë. Një gjë për te cilen ajo nuk stresohej është ajo që vajzat e saj duan të veshin çdo ditë. "Falënderoj Zotin qe nuk bejme muhabete mode....
Muzikantët, aktorët dhe yjet u bashkuan në Inglewood të Kalifornisë të dielën për çmimet e Muzikës iHeartRadio 2018. Dhe prezantuesja e ketij viti, Hailey Baldwin ishte ajo qe u cilesua si e veshur me bukur. Modeles 21-vjeçare iu bashkuan yje te tjerë si Iggy Azalea dhe Jenna Dewan, të cilat dukeshin mahnitese. Shikoni me poshte se si zgjodhen te visheshin...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts