13 C
Tirana
March 19, 2019
Fillimi Horoscope

Horoscope

Dashi Në raportet e dashurisë mund të hidhni një hap të gabuar, prandaj kujdes. Në punë sot yjet do të jenë me ju, prandaj pritet të kaloni një ditë përgjithësisht të mirë. Demi Nëse jeni në një lidhje, duhet të tregoheni më tolerant ndaj partnerit tuaj. Me financat po kaloni një moment të mirë, prandaj mund të bëni blerje që i keni...
DASHI Të përgjithshmet:Kjo javë do t’ju kënaqë në të gjitha nivelet, jeta shoqërore ështëe pasur në veprim dhe interesante, do keni njohje të reja, mundësi për të shfaqur aftësitë tuaja do të shtoni në profilin tuaj edhe aktivitete dhe atmosferë më intensive. Shmangni konfrontime të çfarëdo lloji qoftë me njerëz në mjedisin e familjes suaj, ose me të...
Dashi Sot do të keni kohë mjaftueshëm për t’i kushtuar vetes, mbi të gjitha shëndetit tuaj. Është koha e duhur t’i tregoni ambiciet prindërve. Ata do t’ju mbështesin plotësisht për planet tuaja. Sa i përket jetës romantike, do të kaloni një ditë të mrekullueshme. Demi Do të ndiheni shumë mirë nga ana shëndetësore. Sot do të keni mundësi të rrisni të ardhurat...
PESHQIT Të përgjithshmet: Megjithëse keni kaluar shumë presione, këtë javë do të shpërbleheni dhe do t’ju bëjë të buzëqeshni. Imazhi juaj shoqëror dhe pjesëmarrja në programe të ndryshme do t’ju bëjnë të ndiheni dhe të merrni kënaqësi të madhe. Të përmirësuara do të jenë marrëdhëniet tuaja familjare, për të cilat keni ndjerë hidhërim dhe zhgënjim kohët e fundit. Vizita e...
UJORI Të përgjithshmet: Kjo javë ju premton përvoja të pasura në nivelin social. Pjesëmarrja juaj dhe bashkëpunimi juaj me autoritetet lokale, figurat publike dhe njerëzit në pozita kyçe do t’ju ndihmojnë të afroheni me qëllimet tuaja. Në të gjitha nivelet duket se gjendja juaj e mirë ndihmon në zgjidhjen e çështjeve të ndryshme, kështu që tensionet dhe bisedat me njerëzit...
BRICJAPI Të përgjithshmet: Kjo javë do ketë shumë sfida për ju! Shumë çështje të pazgjidhura po fillojnë të prishin dhe të sqarojnë peizazhin nga pengesat që kanë hyrë. Marrëdhëniet me publikun, marrëveshjet dhe njohjet e reja do t’ju fitojnë këto ditë, ndërkohë çështjet që kanë marrë për njerëzit në mjedisin e familjes tuaj do të gjejnë zgjidhjen që do t’ju...
SHIGJETARI Të përgjithshmet: Atmosfera juaj dhe energjia juaj pozitive e bëjnë të ndiheni këtë javë plot kënaqësi dhe gëzim. Ditët do të rrjedhin me përvoja të pasura në marrëdhëniet shoqërore, pasi ju do të bëni njohje të rëndësishme që do t’ju sjellin dobi në të ardhmen. Shmangni tensionet me njerëz në mjedisin tuaj familjar dhe shërbeni në dalje me miqtë...
AKREPI Të përgjithshmet: Shoqëria juaj këtë javë do të shkojë në nivele shumë të larta, pasi daljet, pjesëmarrje në ngjarje, marrëdhëniet me publikun do të rrisin fuqinë e profilit tuaj. Gjendja juaj është shumë e mirë pasi vazhdimisht niset nga pranimi dhe pretendimi juaj përreth. Edhe njerëzit që përpiqen t’ju pengojnë planet dhe qëllimet tuaja, i përballoni me një buzëqeshje....
Peshorja Të përgjithshmet: Kjo javë do të jetë shumë e rëndësishme dhe vendimtare për ju, pasi propozimet e reja, sfidat do t’ju fitojnë. Gjendja juaj do të jetë e mirë dhe do t’ju sjellë shumë buzëqeshje. Do të gjeni kohë për t’u çlodhur dhe për të pushuar, të shpëtoni nga rutina e përditshme dhe të shijoni momentet me miqtë....
VIRGJERESHA Të përgjithshmet: Asgjë nuk lini në fatin e tij, prandaj dhe çdo gjë është miqësore me ju. Natyra juaj e vërtetë, sinqeriteti dhe qartësia ju bëjnë të fitoni simpatinë e njerëzve tuaj të dashur dhe kjo ju mbush me kënaqësi dhe gëzim. Në një nivel familjar, përmirësimi i marrëdhënieve do të ringjallë moralin tuaj, ndërkohë një person nga e...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts