23 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Home Faqe 320

Home

Ja kush jane miqte-aktore me te pabesueshem te ekranit te vogel! A e dinit qe Jim Parsons eshte mik i Rihanes? Apo qe Ian Somerhalder eshte mik i Sophia Bush?-po po seriozisht :D Paul Wesley dhe Ben McKenzie Ylli i The Vampire Diaries Paul Wesley dhe ylli i Gotham Ben McKenzie jane fotografuar shpesh bashke nderkohe qe ndjekin skuadren e...
• Arrow Ai është një veteran i ekranit, ylli i serialeve Lost dhe Person of Interes, Michael Emerson te cilit i eshte besuar nje rol misterioz ne Arrow sezoni i gjashte. Gjithashtu eshte konfirmuar pjesemarrja e aktorit David Nykl, i cili do te rimarre rolin e mikut/mentorit te Oliver,Anatoly Knyazev, nderkohe traileri do tju tregoje sic e pame ne fundin...
Ne shtypin e turit veror te Television Critics Association, presidenti i CW-se Mark Pedowitz zbuloi detajet e crossover-it te dyte te serialeve me superheronj Arrow, The Flash, Supergirl dhe DC's Legends of Tomorrow,pas suksesit te crossover-it te pare te quajtur Invasion. Ndërkohë që historia në qendër të kësaj ngjarjeje të re televizive mbetet e mbyllur per tmos dhene shume detaje,Pedowitz...
Ylli i Battlestar Galactica Katee Sackhoff do jete pjese e sezonin te 4 te The Flash ne te cilen do te interpretoje nje personazh negativ.Sipas Entertainment Weekly, ajo do te shfaqet ne episodin e pare i cili do jete nje mini-crossover me Arrow. Sackhoff do jete nen personazhin e Amunet Black, nje super kriminele e njohur...
FX ka nxjerre premieren e sezonit te ri te serialit American Horror Story i cili pritet te dale ne USA ne dt 5 shtator.Jemi ne sezonin e shtate te quajtur Cult i cili sic eshte perfolur,do të ketë të bëjë me zgjedhjet e diskutueshme presidenciale amerikane të nëntorit të kaluar.Duke ju referuar kesaj, zbulohet qe i perzgjedhuri president i...
Perfundimi i sezonit te shtate te serialit shume te pelqyer Game of Thrones mbyllet kete jave per te rifilluar xhirimet e sezonit te tete dhe te fundit ne tetor i cili do kete vetem gjashte seri.I intervistuar nga Collider, ylli i serialit Nikolaj Coster-Waldau ka bere dhe zbulimet e para rreth kohes kur do te zhvillohen ngjarjet. "E dija...
Joshëse, minimale apo imagjinative? Ju zbulojme kostumet e banjove preference te 2017-s te cilat rikonfirmohen edhe per kete sezon si must have i veres. Protagonistë absolutë, modele romantike me detaje si ruches dhe maxi volant. Me josheset jane ato me prerje te thelle perpara dhe cut out, vepra te verteta arti qe nxjerrin ne pah silueten. Nuk mungojne as...
Te thuash Te Dua:ekziston sot ndonje menyre origjinale per ta thene? Duket sikur kjo fjale ditet e sotme i ka humbur vlerat e saj. Edhe pse te dua mund te thuhet edhe pa perdorur fjalet,por me gjeste te thjeshta te cilat nuk kushtojne asgje por qellojne direkt e ne shenje si shigjetat e kupidit. Ne mengjes nese dilni nga shtepia...
Disa studiues angleze te Newton Academy kane zbuluar nje sistem per tju dhene nje prekje magjike prezervativeve te cilet ndryshojne ngjyre sapo vihen ne kontakt me ndonje virus apo bakter te cilat sjellin infeksione te cdo lloji. Tashme marredhenje seksuale super te sigurta fale kesaj shpikjeje e ciala ka marre dhe cmimin Teen Tech Award si zbulimi me i mire...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts