19 C
Tirana
May 20, 2019
Fillimi Home Faqe 311

Home

Joshëse, minimale apo imagjinative? Ju zbulojme kostumet e banjove preference te 2017-s te cilat rikonfirmohen edhe per kete sezon si must have i veres. Protagonistë absolutë, modele romantike me detaje si ruches dhe maxi volant. Me josheset jane ato me prerje te thelle perpara dhe cut out, vepra te verteta arti qe nxjerrin ne pah silueten. Nuk mungojne as...
Te thuash Te Dua:ekziston sot ndonje menyre origjinale per ta thene? Duket sikur kjo fjale ditet e sotme i ka humbur vlerat e saj. Edhe pse te dua mund te thuhet edhe pa perdorur fjalet,por me gjeste te thjeshta te cilat nuk kushtojne asgje por qellojne direkt e ne shenje si shigjetat e kupidit. Ne mengjes nese dilni nga shtepia...
Disa studiues angleze te Newton Academy kane zbuluar nje sistem per tju dhene nje prekje magjike prezervativeve te cilet ndryshojne ngjyre sapo vihen ne kontakt me ndonje virus apo bakter te cilat sjellin infeksione te cdo lloji. Tashme marredhenje seksuale super te sigurta fale kesaj shpikjeje e ciala ka marre dhe cmimin Teen Tech Award si zbulimi me i mire...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts