30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Home Faqe 3

Home

Dashi Në sjelljen tuaj do të vihen re shenja arrogance. Edhe nëse keni arsye për t’u ndjerë krenarë, mos e shprehni dhe mos e teproni. Ka gjasa që të rritet numri i personave që ju kanë zili dhe kjo do t’ju përballë me disa vështirësi. Demi Demat duhet të përpiqen të mos konfliktohen me askënd. Mësohuni të eliminoni paqësisht situata të tilla....
Është i pashmangshëm një takim mes agjentit te Coutinho dhe drejtuesve te Barcelones,për të folur mbi të ardhmen e fantazistit brazilian që deri tani nuk ka bindur 100% drejtuesit dhe tifozët blaugrana. Coutinho, i cili erdhi në janar 2018 nga Liverpool, ka një vlerësim që arrin deri në 100 milionë euro. Për shërbimet e lojtarit,janë të interesuar dy ekipet e Manchester (United,City)...
Që nga qershori i vitit 2018 kur Tayna publikoi hitin e saj të famshëm në bashkëpunim me reperin Don Phenom të titulluar “Columbiana” ajo u shndërrua në më kërkuarën jo vetëm në koncerte, por edhe në intervista televizive apo portale. E ftuar për herë të parë në Top Channel në spektaklin “E Diell”, reperja foli për gjithçka, që nga suksesi...
Reperi kosovar Ledri Vula po përflitet prej kohësh për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara Hoxha. Kjo e fundit, e cila nuk i përket botës së televizionit, kishte deri më tani një profil disi sekret në rrjetin social “Instagram”. Mirëpo, Sara duket se ka vendosur ta bëjë publike lidhjen me Ledrin, pasi llogarinë personale e ka...
Pak kohë më parë reperi, S4MM paralajmëroi fansat se shumë shpejt do të publikojë një album të ri. Për këtë arsye ai ka fshirë pjesën më të madhe të postimeve në ‘Instagram’ dhe nuk është shumë aktiv. Megjithatë së fundmi S4MM nuk ka ngurruar të thumbojë publikisht këngëtaren e njohur, Enca, përmes ‘Instastory-t’. “Foton e kopertinës së albumit do të...
Është një nga modelet me të njohura me famë botërore, e cila ka patur një jetë të trazuar sa i përket aspektit personal. Megjithatë duket se tashmë modelja Kate Moss ka gjetur ekuilibrin e kërkuar. Sipas “The Sun” ajo dhe partneri i saj Nikolai von Bismarck janë duke menduar të lidhen në martesë. Lidhja e tyre është duke shkuar mjaft mirë...
Ylli televiziv Khloe Kardashian ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e vajzës së saj True. Ashtu siç pritej, Khloe ka organizuar një festë të madhe të menduar në çdo detaj për të voglën. Në këtë festë ishte i pranishëm edhe ish-partneri i saj, basketbollisti Tristan Thompson, duke u takuar kështu për herë të parë që pas skandalit të...
Çfarë kanë parashikuar yjet për javën që sapo ka nisur. Cila do të jetë shenja më me fat, dhe si do të shkojnë planet tuaja? DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë ka tre lëvizje planetare, por ngjarja kryesore astrologjike është Hëna e Plotë që ndodh në aksin tuaj (Dashi-Peshorja) më 19/4. Mund të ketë çështje që lidhen me marrëdhëniet tuaja ndërpersonale dhe...
Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe lejojeni partnerin/partneren tuaj të vendosë vetë. Demi Disa Demë do të karakterizohen nga një sjellje e paekuilibruar, por përpiquni ta shmangni sa më shpejt atë. Kjo nuk do të...
Muajin tjetër të majit shënohen 20 vjet te një nga finaleve më të mahnitshme në historinë e futbollit.Ajo u zhvillua në Camp Nou Bayern Munich prekte Ligen e Kampioneve ..Ndeshja ishte 1-0 ne favor te bavarezeve me nje gol te Mario Basler deri ne minuten e 85-te. Por ndeshja mori nje kthese te paharrueshme per tifozet e Manchester United...por edhe per...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts