7 C
Tirana
November 19, 2019
Fillimi Gossip

Gossip

Justin Bieber dhe Selena Gomez u fotografuan duke lene kishen vec e vec të enjten në mes të raporteve që ata janë 'në një pushim mes tyre'. Megjithatë, burimet afer ciftit insistojnë që ata 'do të bashkohen serish' dhe kanë qëndruar në kontakt të rregullt me njeri-tjetrin, edhe pse nuk po shpenzojnë kohë së bashku. Burimi tha: "Ata kishin shumë mosmarrëveshje...
Miss turqia 2014 Amine Gülse dhe futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil jane perfolur prej kohesh per nje martese te mundshme mes tyre. Ozil i propozoi aktores me nje unaze te cmuar prej 200 mije poundesh pak kohe me pare dhe cifti po pergatitej per eventin e madh. Sipas burimeve afer cifti Gulsen eshte pare me dizajner te medhenj per...
Detaje që askush nuk ishte ne dijeni për ciftin Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, jane zbuluar. Sipas haberler.com Abazi u martua me ish partnerin e mikes se saj,Merve Boluğur me te cilen ne jemi njohur nepermjet rolit te saj si Zeynep ne 'Kuzey Guney' dhe ne 'Sulejmani i Madherishem'. Bukuroshja shqiptare, u martua me aktorin e famshem turk Tolgahan Sayışman vitin...
Ish cifti Demi Lovato dhe Wilmer Valderrama kohët e fundit janë ribashkuar përsëri, këtë herë për drekë në një restorant meksikan. Ylli pop 25-vjeçar dhe aktori 37-vjeçar i NCIS-it u fotografuan ngrënie së bashku të shtunën në Sol y Luna. Sipas nje burimi per TMZ u tha se të dy po shijonin guacamole të freskta, e cila u bë për...
Aktorja e nominuar per Oscar, Rachel McAdams eshte ne pritje te embel edhe pse perfaqesuesi i saj nuk e ka konfirmuar ende lajmin. Aktorja ka mbajtur një profil të ulët në muajt e fundit duke mos shkuar as në premierën e filmit të saj te fundit 'Game Night' te mërkurën e kaluar. Herën e fundit që u fotografua aktorja ishte...
Jennifer Aniston, 49 vjeç dhe Justin Theroux, 46 vjeç, njoftuan ndarjen e tyre nëpërmjet nje komunikate te perbashket më 15 shkurt, nepermjet publicistit së aktores Stephen Huvane. Cifti i famshëm tronditi botën nga ndarja e tyre e papritur, sepse është konsideruar si një nga çiftet më të konsoliduara në Hollivud, por duket se gjërat mes tyre nuk ishin dhe...
Ajo ishte fituesja kryesore në BRIT Awards te se mërkurës mbrëma, duke u larguar me dy çmime për Best British Female dhe Best Breakthrough Act. Por Dua Lipa tërhoqi më shumë se vetëm lëvdata të mërkurën mbrëma, mes pretendimeve se Jack Whitehall dukej shumë i goditur me bukurinë e kengetares. Pesë muaj pas ndarjes nga Gemma Chan, pas gjashtë vjetësh së...
Ai ka surprizuar edhe më skeptikët e mundshëm në fushën e blertë. Elseid Hysaj është kthyer në njeriun kyç të krahut të djathtë të formacionit të Napolit. Mbrojtësi i krahut është përmirësuar aq shumë, jo vetëm në fazën mbrojtëse, por edhe në aspektin teknik, aq sa ka merituar edhe lavdërimet e Maurizio Sarrit në konferencën për shtyp pas fitores së...
Daniela Ospina foli në një intervistë me Don Juan për një takim me Shakirën te zhvilluar në Barcelonë vite më parë, kur James dhe Pique ishin rivalë të drejtpërdrejtë në Spanish LaLiga. "Njehere ne Brcelone u njoha me Shakiren dhe fëmijët e saj, dhe vajza ime Salome ishte e lumtur, sepse është një fanse e madhe e saj, po ashtu...
Disa orë pas thashethemit te publikuara online se ajo është 'tre deri në katër muaj shtatzënë', ylli në rritje Cardi B e fshehu barkun e saj me një rrip të zi në shfaqjen e Marc Jacobs FW / 18 gjatë Javës së Modës së Nju Jorkut të mërkurën. 25-vjeçarja 'ne pritje te embel' mbante veshur një fustan të dizenjuar nga...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts