28 C
Tirana
June 20, 2019

ALB News

"Ma i Madhi n'Ven" Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kane vendosur te mos presin me , por ti thone lamtumire beqarise. Dasma do te zhvillohet te dielen , me 10 shtator tek kompleksi Lura ne gjirin e Lalzit. Cifti ka filluar te ndaje ftesat dhe kte e shohim ne nje postim te bere ne instagram nga Albana Osmani Nje gje...
Ndërsa sukseset e tij profesionale sa vijnë e rriten, paralelisht me të rritet edhe ajo që mund të konsiderohet si nje nga  "sukseset" e medhaja në jetën personale. Ne nje foto te postuar ne rrjetet sociale shihet se sa Mishel eshte rritur duke u shenderruar ne nje zonjushe shume simpatike .

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts