17 C
Tirana
August 19, 2019

ALB News

Bukuroshja 21 vjecare, Era Istrefi ndodhet ne Los Angeles , pasi ka perfunduar projektin e saj me te ri "No I Love Yous". Jam e sigurt qe te gjithe mezi po presi daten 25 shtator ku do te publikohet kenga me e re. A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Sep 2, 2017 at 10:12am PDT Pas ketij bashkepunimi me...
Kenga Hatixhe nga Mixey dhe Capital T ka arritur 20 milion klikime ne youtube . Kengetari i dashur per publikun ka falenderuar fansat e tij ne nje postim ne instagram.
A post shared by Geraldina Sposa (@geraldina_sposa) on Sep 1, 2017 at 1:17pm PDT
Me ne fund mberriti dita e madhe per Xhensila Myrtezajin dhe Bes Kallakun. Sonte ne mbremje do ti japin fund beqarise ne nje dasem te vecante e cila do te behet ne Tirane. te gjithe po presin me interes se si do te duket kengetarja ne kte dite te rendesishme. Ore me pare ne llogarite personale te tyren ,...
Nderkohe qe po shijon pushimet ne Tailande , ka vendosur te beje nje tatto ne krah ,per "te lene gjurme" sic tha ajo pak ore me pare ne instagram live ku po na trogonte tatto e re qe do te bente bashke me kusheriren e saj. Nuk ngurroi te mundohej ti mesonte ketij djalit disa vargje nga kenga Xhamadani...
Kengetarja tashme e njohur boterisht Dua Lipa e ftuar ne nje talk show ne Angli pervecse ka ngrene byrekun e famshem tradite ne shqiperi ka mesuar dhe disa fjale ne shqip drejtuesve te emisionit. Ajo shprehet qe prinderit e saj me siguri do ndihen shume krenare per kete fakt. Kujtojme qe kengetarja 22 vjecare ka lindur ne londer me...
Nora Nora Nora ...E c'mund te themi 🤷🏼‍♀️ 😁 .Nenvizojme faktin qe i shkon cfaredolloj outfit qe ajo mund te kete. Gjithmone e bukur dhe elegante mbreme na tregoi disa foto ku shfaqej me nje fustan te zi ne Çarshia-Marigona Residence.
Pas bashkepunimit me Mc Kreshen , Arta vjen me nje klip te ri "A Dalim" . Nena e 2 femijeve (+1 ne pritje ) ;) do publikoje diten e shtune ne oren 18:00 videoklipin e sa me te ri me kompozim te Don Arbas. Lajmi u be i ditur nga vete ajo nepermjet llogarise se saj ne insta. A post...
Ledri ft Noizy? Noizy ft Ledri? Epo c'rendesi ka kjo 😑. E rendesishme eshte te ndodhe 😎 Ledri Vula dhe Noizy kane postuar respektivisht ne llogarite e tyre ne instagram nje foto te perbashket, ne te cilen Ledri i kishte vene emojin 🎬 (filming/duke xhiruar). Kujtojme qe sonte ata jane te dy 'Special Guests' ne nje club veror ne...
Rreperi Capital T , ka gjetur nje menyre interesante per te na treguar qe ne muajin tetor do sjelle nje "mixtape" . Permes postimeve ne instagram, zbulojme dhe nje ane tjeter te Kapos, pelqen Game of Thrones( si gjithe dynjaja) dhe eshte shume funny   A post shared by Capital T (@truekapo) on Aug 29, 2017 at 8:09am PDT A post shared...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts