13 C
Tirana
March 19, 2019
Fillimi Autorët Postime nga k user

k user

1545 POSTIME 0 KOMENTET

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts