30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Autorët Postime nga anduela dushi

anduela dushi

1886 POSTIME 0 KOMENTET

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts