Rina ka performuar mbreme ne Podujeve, Ajo kendoi disa nga kenget e saj me te njohura dhe e ndezi atmosferen.

Por ajo qe terhoqi me shume vemendjen ishte veshja e saj , e cila u shfaq me nje body te ngushte , te zi , prej tyli dhe transparent.

Ajo ne kete koncert kishte vendosur paruke te gjata te zeza dhe kapele.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here