Festivali i madh ‘Sunny Hill’ fillon sot, me datën 2 gusht 2019 dhe do të zgjasë për 3 ditë rresht deri me 4 gusht.

Interesimi për këtë festival ka qenë tejet i madh, duke u shitur pothuajse të gjitha biletat.

Ndërsa emrat që pritet të performojnë gjatë festivalit janë këngëtarë të njohur botëror.

Sot në ditën e parë të festivalit pritet të performojë këngëtarja e njohur Miley Cyrus, ndërsa do të ketë edhe këngëtarë shqiptarë që do të plotësojnë programin për ditën e sotme si Elvana Gjata, Yll Limani, Kejsi Tola etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here