Mozzik, rreperi i njohur prej një kohe te gjate është larguar nga Kosova për të jetuar në Zvicër. Ai ka krijuar jetë të re atje bashkë me partneren e tij Loredana si dhe vajzën Hana.

Përmes një postimi në Instagram, reperi e ka uruar Zvicrën me rastin e Ditës së Pavarësisë. “Urime ditëlindjen Zvicër”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here