Georgina Rodriguez, 25 vjeçe, pozoi në të brendshme të zeza nga marka “Yamamay”, duke u bërë kështu imazh i këtij brendi, shkruan TheSun.

Georgina dhe Cristiano e nisën romancën e tyre në vitin 2017 dhe bashkë kanë një vajzë me emrin Alana. Së fundi, çifti kishin pozuar në një avion privat teksa po ktheheshin në Itali , ndërsa foton e postuan në Instagram.

Në fillim të këtij viti, Georgina pranoi se ajo dhe Ronaldo u dashuruan në shikim të parë, pasi u takuan në një dyqan të rrobave në Madrid.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here