Camilla Cabello dhe Shawn Mendes mesa duket nuk po fshihen më. Cifti i shume perfolur eshte fotografuar në San Francisco në një bar.

Nëpvrmjet fotove me poshte mund te shihet qarte se si Shawn e ka perqafuar Camilen. Ata patjetër duken si një çift, “i tha një burim E! News, duke shtuar se dyshja dukej “flirtuese dhe shumë afër njëri tjetrit.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here