Këngëtarja e njohur Rozana Radi pak minuta më parë ka ndarë me ndjekesit e saj në rrjetet sociale, një foto nga plazhi me bikini.

Përvec faktit që artisja ka ditëlindjen dhe mbush plot 40 vjet, më shumë kanë tërhequr vemendjen format e saj ne bregun e detit.

“Te jesh 40 vjec eshte shume cool” ka shkruajtur kengetarja perkrah fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here