Pavarësisht skandalit të muajve të fundit për të cilin Loredana vazhdon të jetë nën hetim nga Prokuroria e Zvicrës për skandalin e mashtrimit, ajo ka vazhduar me karriren e saj muzikore duke publikuar se fundmi nje kenge te re.

Kënga titullohet “Jezt rufst du an” dhe eshte ne gjuhen gjermane.

Ajo zbuloi gjithashtu se kjo është kënga e preferuar e Mozzik, bashkëshortit të saj, i cili është pjesë i klipit muzikor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here