Muaji më i rëndësishëm për myslimanët, muaji i Ramazanit ka filluar sot.

Me rastin e fillimit të Ramazanit, emra të njohur të showbizit shqiptar kanë zgjedhur që nëpërmjet llogarive të tyre në rrjete të ndryshme sociale t’i urojë besimtarët e fesë islame, disa prej të cilëve përkundër angazhimeve edhe agjërojnë.

Ndër ermat e njohur që e kanë uruar Ramazanin nuk ka pasur se si të mungojë edhe Arian Agushi – Gold AG. Ai e ka uruar Ramazanin sot mirëpo edhe mbrëmë me një postim ka treguar se ka vendosur t’i anulojë të gjitha koncertet që janë menduar të mbahen gjatë këtij muaji.

Në vazhdim ua sjellim postimet e Goldit dhe jo vetëm të tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here