Ka ardhur në jetë djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman.

Ditën e djeshme erdhi në këtë botë vogëlushi Efehan, fëmija i parë i ish- Miss Shqipërisë dhe aktorit të famshëm turk. Ndërsa sot ka filluar të qarkullojë në rrjet një fotogafi e çiftit së bashku me foshnjën në duar.

Kujtojmë se Almeda e as ‘Çënari’ nuk kanë postuar akoma asgje në llogaritë e tyre në Instagram, aty ku me ndjekësit ndajnë fotografi e lajme të rëndësishme nga karriera dhe jo vetëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here