Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është e lidhur me Isaac Carew, një model i njohur i pasarelave që vjen nga Britania e Madhe.

Së fundmi në Instagram nderkohe qe po u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve, dikujt prej tyre i interesoi te dinte nëse ai e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë.

“Dy herë, së shpejti bëhen tre” ishte përgjigja e cila kaloi pa vëmendje në momentin kur ai e bëri simbolin e shqiponjës me duar, kështu duke ua marrë zemrat të gjithëve.

Kjo nuk është hera e parë që ai e bën shqiponjën me duar nëpër rrjete sociale, e duke qenë se Dua është mjaft e lidhur me vendlindjen dhe shqiptarët në përgjithësi, sigurisht edhe ajo duhet te jete e lumtur për këtë fakt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here