Gigi Hadid ka ditelindjen dhe ka vendosur ta festoje ne Nju Jork.

Ne momentin e mberritjes ne apartament, ajo eshte fotografuar se bashku me te motren, Bella Hadid , ku duket mjaft e kenaqur nga tullumbacat dhe buqetat me lule.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here