Është një nga modelet me të njohura me famë botërore, e cila ka patur një jetë të trazuar sa i përket aspektit personal.

Megjithatë duket se tashmë modelja Kate Moss ka gjetur ekuilibrin e kërkuar. Sipas “The Sun” ajo dhe partneri i saj Nikolai von Bismarck janë duke menduar të lidhen në martesë.

Lidhja e tyre është duke shkuar mjaft mirë dhe për këtë arsye çifti po mendon që të hedhë këtë hap në verën e vitit 2020.

Ceremonia e e martesës është menduar tradicionale dhe mjaft intime. Gjithashtu disa burime afër tyre janë shprehur se tashmë Moss ka përmirësuar edhe marrëdhënien me familjen e partnerit të saj, me të cilën në fillim ka patur mosmarrëveshje.

Ajo është nënë e një vajze dhe prej vitesh ka vuajtur nga varësia ndaj alkolit, prej të cilit ka hequr dorë vetëm 18 muaj më parë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here