Adelina Tahiri në rrjetin e saj social, ka publikuar një foto të ëmbël me djalin, Jonin.

Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e cila po shijon çdo moment dhe tashmë i është përkushtuar tërësisht familjes.

Tahiri është martuar me një avokat të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov, per te cilin mori kritika të shumta nga njerëzit pasi kanë diferencë të madhe në moshë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here