Marina Vjollca konsiderohet si një nga vajzat më joshëse të showbizit shqiptar, por nuk mungojne zerat se ka pasur ndihma te jashte ne kete drejtim.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram shkruan: “Hajde shkojmë me një selfie”. Por ndërsa ka marrë plot komplimenta, pati dhe nga ato skeptiket.

“ Bukuri me operacione plastike“, I shkruan një ndjekëse, dhe Marina përgjigjet: “ Akoma kështu komentesh“…

Ndërkohë ja si dukej ajo në moshën 15 vjece:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here