Aktorja e njohur turke Hazal Kaya, e cila kurorëzoi dashurinë në martesë me aktorin e njohur Ali Atay më 6 shkurt të këtij viti, së fundmi ka deklaruar se është disa muajshe shtatzënë.

Mediat turke raportojnë se të dy prindërit e ardhshëm janë tepër të lumtur dhe mezi po e presin ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Nderkohe gjithashtu thuhet se ajo po inrepreton rolin e nje gruaje shtatzënë ne serialin e ri qe po xhirohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here