Videoja që po bën xhiron e rrjetit është filmuar gjatë një ceremonie në Kine pikërisht në momentin kur dhëndri do puthte nusen.

E veshur me fustan martese, ish-e dashura ulet në gjunjë dhe thërret ‘ishte faji im’ ndërsa nusja e tij e re shikon e tronditur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here