Nje jave pas skandalit ndermjet Khloe, ish te dashurit Tristan Thompson dhe Jordyn Woods, mbremjen e shkuar kane dale ne siperfaqe akuza te tjera per tradheti qe kesaj here perfshin Kylie Jenner dhe te dashurin e saj Travis Scott.

E gjitha nisi pasi Travis njoftoi se do te shtynte nje koncert te Astroworld ne Buffalo.

Kaq mjaftoi qe thashethemet te vershonin, duke sugjeruar që Travis kishte anuluar shfaqjen sepse ka tradhtuar Kylie Jenner, dhe ka preferuar te qëndroje në LA me të për të zgjidhur gjërat.

Sidoqoftë, përfaqësuesi i Travis Scott nuk vonoi te reagonte duke zbuluar se rreperi “e mohon me forcë” tradhtine ndaj Kylie, duke deklaruar se shfaqja e tij ishte anuluar për shkak të gjendjes jo te mire shëndetsore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here