Brazili është duke u përgatitur të përballet me Uruguain.

Në një konferencë shtypi Neymar ju ben një surprizë gazetarëve, paraqitet bashke me djalin e tij Davi Lucca: “Unë jetoj larg dhe përpiqem të shfrytezoj çdo moment me të, më dhuron shumë dashuri. Unë jam krenar për fëmijën që është bërë, përpiqem të jem një baba në mënyrën më të mirë të mundshme “.

Aii është kthyer edhe eliminimit ne Botëror: “Ne duhet të presim edhe katër vjet edhe pse do te doja te luhej çdo vit”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here