Reperi i njohur, Mozzik ka paralajmëruar gjëra të mëdha që pritet t’i lansojë këtë muaj.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, reperi bën të ditur se këtë muaj do të sjell shumë projekte.

“N’qet muj ka me goksu HiHopi”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Edhe pse këtë vit reperi kishte anuluar të gjitha mbrëmjet muzikore ai ka qenë mjaft aktiv në këngë të reja.

“Para Siempre”, “Bonnie&Clyde” dhe “Pa Pa”, janë tri projektet e fundit të reperit nga Ferizaji

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here