Michael Douglas ka zbuluar se babai i tij 101-vjeçar, Kirk, ka zbuluar kohët e fundit FaceTime.

Në episodin e së enjtes të Live With Kelly dhe Ryan ai tha: “Ai ka zbuluar FaceTime dhe e adhuron”

Shikoni videon me poshte ku aktori rikrijon një nga bisedat me babain e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here