Ariana Grande mesa duket po braktis floket e gjate dhe identifikues.

25-vjeçarja e hitit “thank u, next” shfaqi një stil te ri flokesh në një selfie cute new postuar në Instagram e saj të enjten (15 nëntor).

“Ky filtër mi fshiu vetullat , por ju premtoj se aty janë “,shkruaji kengetarja ne imazh , e cila u mbush menjëherë me komente rreth stilit te ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here