Përveç se është rikthyer në Kosovë ajo tashmë po rikthehet edhe me projekte të reja por jo në muzikë, shkruan lajmi.n

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram bën të ditur se do të fillojë programin e ri.

“Jam e lumtur qe gjate kohes qe do te qendroj ne Prishtine, do te rifilloj programin qe me ka dhene nje energji teper te mire #GlamGold, cdo te shtune dhe te diele nga ora 12:00 deri ne oren 13:00. Falemderit nga zemra @glamradio qe ma besuan weekendin per te qene ma afer me ju, me hitet me te njohura nder vite..jom shume exited qe me ne fund do te komunikojme bashke❤”, shkruan Luma.

Theksojmë se Vesa që disa vite është shpërngulur në Zelandën e re bashkë me familje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here