Tayna eshte nje prej repereve me te njohura e te komentuara ne Shqiperi, e cila po ben buje te madhe dhe kenget e saj jane kthyer tashme ne hite.

Pervec kesaj, ajo shpesh eshte komentuar per pamjen e saj duke e akuzuar se ka bere nderhyrje estetike. E pyetur ne InstaStory nga nje ndjekes nese i kishte fryre buzet, ajo u pergjigj: “Jo gjilpera dhe operacione ketu” .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here